Cíle a vize

Naším cílem je tvořit kvalitní a vysoce fukční webové prezentace, internetové obchody a mobilní aplikace, které budou Vaši vizitkou a pro Vaše zákazníky i klienty obrazem schopného, reprezentujícho a stabilního partnera, ať už se pohybujete v jakémkoliv prostředí obchodu či služeb.


Reprezentující webová prezentace je dnes totiž jedním z nejsilnějších marketingových nástrojů, která oslovuje Vaše současné, ale i možné potencionální klienty. Prvním úspěchem pro nás i Vás je to, že si klient Vaší stránku najde a otevře, čemuž napomůže naše znalost v oblasti SEO (optimalizace pro vyhledávače). Dalším krokem je, aby se právě příchozí návštěník začal zajímat o Vaše služby a následně je využil. K dosažení tohoto cíle používáme naší kreativitu a ergonomický navržrený web design, aby působil přímo na cílovou skupinu.


Web Design stránek

Nedílná součást webové prezentace. Tvoříme srozumitelný web design, který vystihuje potřeby návštěvníků, což vede k jejích snadné orientaci.

Tvorba www stránek

Vždy 100% funkčnost ve všech prohlížečích. K tvorbě web stránek využíváme zásadně nejmodernější technologie - HTML5 a CSS3.

Správa www stránek

Věnujte se tomu, čemu skutečně rozumíte. Ponechte na nás správu Vaší webové prezentace a ušetřete tak drahocený čas.

Internetový obchod

Máte-li nápad, energii a chete prodávat na internetu, využijte našeho intuitivního systému pro e-shopy a vydělávejte.

Redakční systém (CMS)

Tvorba a správa webového obsahu nebyla nikdy jednodušší. Redakční systém Webek CMS je svižný, intuitivní a vždy šitý na míru Vašim potřebám.

Webové a mobilní aplikace

Využijte dnešní dobu a buďte zákazníkům ještě bliže srkze mobilní i webové aplikace. Nabídnout něco více než konkurence se vyplácí.